Czas na Unboxing naszych zestawów prezentowych!

Unboxing to słowo, które zyskało ogromną popularność dzięki Social Mediom, a przede wszystkim znanym influencerom. Firmy prześcigają się w wysyłce kreatywnych boxów – niespodzianek w których umieszczają swoje flagowe produkty.

Ten trend przełożył się również na wzrost zainteresowania zestawami prezentowymi dla firm. Korporacje zrozumiały, że to element zaskoczenia jest jednym z najbardziej pożądanych skutków dawania prezentów. Tym samym do lamusa odchodzą powoli karty upominkowe czy bony do marketów. Firmy znacznie częściej decydują się na zakup gotowych zestawów upominkowych z własnym brandingiem.

Co włożymy do środka?

Jego zawartość najczęściej jest oczywiście powiązana z określoną okazją. Są to zarówno święta kalendarzowe, jak również wewnętrzne jubileusze czy eventy. Najbardziej poszukiwanymi upominkami są zestawy upominkowe dla Pracowników oraz zestawy prezentowe dla Kontrahentów.

To co cechuje i wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji to zdecydowanie personalizacja.

Staramy się, by żaden z zestawów nigdy nie był taki sam. Dla każdego z Klientów przygotowujemy 3 propozycje dopasowane do jego budżetu, nakładu jaki chce zamówić oraz preferencji. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno propozycje zawierające wyłącznie produkty spożywcze, ale nie obce są nam również gadżety reklamowe.

Zależy Ci na jeszcze czymś innym? Nie ma problemu – kreatywność to nasze drugie imię, dlatego nie zamykamy się również na totalnie niestandardowe projekty.

Szczegół ma znaczenie

Gdy już ustalimy z Klientem ostateczny skład zestawu staramy się zadbać o każdy szczegół. Nasze boxy prezentowe dla firm to upominek, w którym żaden szczegół nie jest przypadkowy. Prócz starannego doboru określonych produktów staramy się zadbać chociażby o to, by kolor wypełnienia był spójny z identyfikacją wizualną Klienta.

Zestaw ma wyglądać tak, by jego unboxing miał sprawić jak najwięcej radości osobie, której zostanie podarowany.

Jeśli chodzi o budżet to w zasadzie tu również jesteśmy w stanie dopasować się do każdych potrzeb. Mieliśmy przyjemność realizować już boxy za 19zł za sztukę, jak i takie za 2500zł. Pewne ograniczenia przynoszą dopiero Święta Bożego Narodzenia.

Z uwagi bowiem na ogromną ilość zamówień wprowadzamy wtedy określone minima logistyczne. W tym roku pracujemy jednak również nad tym, by było ich jak najmniej! Z roku na rok nasze moce przerobowe są coraz większe a nasze prezenty wędrują w coraz to dalsze regiony świata.

W tym roku przygotowujemy się również oficjalnie do ekspansji na rynki zagraniczne – w tym głównie na rynek Wielkiej Brytanii oraz Niemiec.

Dystrybucja pod wskazane adresy? U nas o możliwe!

Wiele firm nadal pracuje w trybie zdalnym. To powoduje, że paczki muszą zostać wysłane na pojedyncze adresy odbiorców. By wyjść naprzeciwko oczekiwaniom Klientów posiadamy w swojej ofercie usługę dystrybucji, która zdejmuje im z głowy problem pakowania i rozsyłania paczek.

Współpracujemy w tym zakresie z firmą Inpost, dzięki której możemy zaproponować również wysyłki do paczkomatów.

Recommended Posts