Czekolady z nadrukiem

Czekolady z nadrukiem to produkt, który włączyliśmy do naszej oferty w tym roku, a który bardzo szybko zaskarbił sobie ogromne grono zainteresowanych. Wszystko to za sprawą niskiej ceny, eleganckiego wyglądu i szerokiego zastosowania.

Czekolada to produkt ponadczasowy, a jeżeli dołożymy do niej piękne opakowanie z brandingiem mamy przepis na prezent idealny.

Wysokiej jakości opakowanie

Zanim wprowadziliśmy czekolady z logo do naszej oferty bardzo długo pracowaliśmy nad wykrojnikiem na samo opakowanie. Zależało nam bowiem, by stworzyć czekolady z półki Premium. Ostatecznie się to udało i to co wyróżnia nas na tle konkurencji to z całą pewnością eleganckie kartoniki, nie zaś wyłącznie papierowe czy foliowe obwoluty.

Konkurencyjne ceny

I tu wydawać by się mogło, że elegancka oprawa będzie wiązała się z dużą dopłatą – nic jednak bardziej mylnego. Cena jednostkowa czekolady w personalizowanym opakowaniu nigdy nie przekracza u nas kwoty 10zł. Co więcej przy większych nakładach spada nawet do okolic 4-5zł netto. To wszystko dzięki długoletniej współpracy z producentami, manufakturami oraz wielkiemu parku maszyn drukujących. Ceny oczywiście zmieniają się wraz z nakładem oraz smakiem czekolady. Do wyboru mamy czekoladę mleczną, deserową oraz czekoladę z orzechami.

Uszlachetnienia druku

Dysponujemy szeroką ofertą papierów oraz uszlachetnień samego wydruku. Oprócz kartoników z klasycznej papieru 300g czyli takiego o grubości lepszej wizytówki, realizujemy również zamówienia wykonane na wyjątkowo modnym teraz papierze Kraft. Dodatkowo możemy również zrealizować projekty z lakierem selektywnym UV czy też aksamitną folią Soft Touch. Zasadniczo mamy świadomość – że jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku Polskim, która ma w swojej ofercie tak wiele możliwości zadruku.

Czas realizacji

Jeśli chodzi o czas realizacji to nie ma tu niestety jednoznacznej odpowiedzi bowiem wszystko zależy zarówno od wielkości zamówienia jak również naszego obłożenia w określonym czasie. Pragniemy podkreślić, że nasze opakowania – celem zachowania najwyższej jakości – SĄ KLEJONE RĘCZNIE – co w praktyce oznacza, że zawsze warto złożyć zamówienie z odpowiednim wyprzedzeniem. Oczywiście zdarzają się sytuacje podbramkowe więc jeśli potrzebujesz produkty na tzw. „wczoraj” odezwij się do nas a sprawdzimy co będziemy w stanie w tym temacie zdziałać 🙂 . Przez lata sami pracowaliśmy w marketingu oraz branży eventowej więc doskonale wiemy, że tego typu sytuacje się zdarzają.

Projekt graficzny

Projekt graficzny na kartonik jest w całości stworzony od podstaw dla konkretnego Klienta. W zależności od zamówionego nakładu jest on wliczony w cenie lub do ceny zamówienia doliczana jest symboliczna opłata za jego stworzenie. Istnieje również możliwość przekazania siatki do wydruku by projekt mógł być stworzony przez dział kreatywny Klienta. Reasumując – macie Państwo pewność, że czekolady z nadrukiem jakie zamówicie będą absolutnie unikalnym produktem dostosowanym w pełni do Waszych potrzeb.

Dostawa

Czekolady wysyłamy zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicę. W przypadku Klientów zagranicznych – bez problemu dostosujemy projekt pod wymagania konkretnego języka. W zasadzie nie ma tu absolutnie żadnych ograniczeń. Koszty dostawy są darmowe w przypadku większych zamówień lub symboliczne przy mniejszych nakładach.

Zapraszamy do składania zamówień na personalizowane czekolady z nadrukiem, które z całą pewnością staną się źródłem wielu radości dla obdarowanych osób!

Recommended Posts