Koniec pandemii! Czas na… PREZENTY!

Tak jak każdy z nas, tak przede wszystkim – my, branża eventowa czekała z niecierpliwością na koniec pandemii. Co prawda Covid nie zastopował naszej branży prezentowej. Wręcz przeciwnie – mieliśmy całą masę dystrybucji na pojedyncze adresy, jednak nic nie cieszy nas bardziej niż zestawy upominkowe dla firm wręczane bezpośrednio, do rąk samego obdarowanego. Tego typu boxy są bardzo często stosowane przy wszelkiego rodzaju eventach, konferencjach czy targach.

W okresie typowo świątecznym zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszą się duże i bogate zestawy opierające się o wyższe budżety. W okresie eventowym z kolei od zawsze mieliśmy bardzo dużo zapytań o ciekawe upominki będące super alternatywą dla oklepanych gadżetów reklamowych.

KUBKI, POWERBANKI I SMYCZE – ILEŻ MOŻNA?!

Przez wiele lat gadżety reklamowe cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem. Z upływem czasu firmy zrozumiały jednak, że dwudziesta smycz i trzydziesty piąty długopis prędzej wylądują w koszu lub przepastnej szufladzie, niż zaskoczą i przydadzą się samemu Obdarowanemu.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy ogromną ilość zapytań o niedrogie i niewielkie prezenty na targi czy konferencje – nie mieliśmy jednak jeszcze w ofercie czegoś, co moglibyśmy zaoferować Zainteresowanym. Popyt na tego typu produkt szybko zaowocował oczywiście wprowadzeniem do naszej oferty mini boxów oraz ciekawych personalizowanych produktów spożywczych.

O ile kolejny gadżet nie ma prawa się przydać tak należy pamiętać, że chociażby słodycze, kawa czy herbata przydadzą się zawsze i każdemu. A gdy dodamy do tego jeszcze super personalizację i dobrą cenę mamy już przepis na prezent idealny.

W naszej ofercie pojawiły się produkty już od kilku złotych za sztukę po 19zł czy 29zł za mini boxy. Wybrać można chociażby takie drobiazgi jak: czekolada z nadrukiem, kawa lub herbata z nadrukiem czy piękne personalizowane bakalie. Nie mogliśmy zapomnieć o naturalnych ciasteczkach.

W ofercie mamy również małe pudełeczka które kryć mogą w sobie chociażby personalizowaną, sojową świecę wraz z naturalnym mydełkiem z masłem shea czy miód, drewniany miodownik i makaronik z logotypem Klienta.

PERSONALIZACJA TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Być może robimy się już nudni ale znowu pozwolimy sobie przypomnieć, że to co nas wyróżnia to perfekcja w działaniu i personalizacja. Każdy taki produkt będzie zapakowany w absolutnie unikalne opakowanie stworzone specjalnie pod Klienta.

To dzięki takiej ofercie naszej firmie zaufały już takie marki jak: Amazon, Xiaomi czy Polpharma. Możecie być Państwo pewni, że wybierając usługi naszej firmy możecie liczyć nie tylko na piękne wykonanie ale i najlepsza obsługę.

JAK ZAMÓWIĆ

Ale do brzegu – jak najlepiej zamówić zestawy prezentowe dla Klientów na tego typu okazje? Oczywiście na początku zapytać należy o ofertę. W zapytaniu – prosimy wpisać – ilość boxów jakimi jesteście Państwo zainteresowani oraz budżet jaki chcielibyście przeznaczyć na jedną sztukę.

To znacznie usprawni proces przygotowania oferty. W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo trzy propozycje skrojone na miarę. Zapytanie można przesłać poprzez wygodny formularz kontaktowy lub na nasz adres kontakt@giftboxfactory.pl

3… 2… 1… GOTOWE!

Po wybraniu jednej propozycji i dopełnieniu formalności nasz dział kreatywny bierze się do pracy i przedstawia materiały graficzne do akceptacji. Po jej otrzymaniu pozostaje nam już sama słodycz czyli realizacja Państwa zamówienia.

Zamówione produkty możemy dostarczyć na jeden wskazany adres lub rozdystrybuować do konkretnych odbiorców. To drugie rozwiązanie to idealna opcja dla firm, które pierwotnie chciały się tym zająć osobiście. Gwarantujemy, że w tej samej cenie możecie zdjąć sobie ten problem z głowy – nasz magazyn z przyjemnością bowiem zrobi to za Was.

A to wszystko w pełni legalnie na podstawie podpisania wcześniej przygotowanej umowy powierzenia danych – w tym przypadku adresów Obdarowanych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na zestawy upominkowe dla Klientów i Pracowników.

Nasz Dział Sprzedaży już nie może doczekać się zapytań z Państwa strony!

Recommended Posts