Zestawy dla Dzieci już w naszej ofercie!

Zestawy Prezentowe dla Dzieci Pracowników to zapytanie, które od lat przewija się w naszej firmie. Jako świadomi rodzice zależało nam jednak by stworzyć naprawdę ciekawe i kreatywne propozycje, które nie będą składać się wyłącznie z tony słodyczy, a które będą łączyły w sobie edukację wraz z rozwojem i zabawą.

I tak – po 4 latach prowadzenia działalności – z największą przyjemnością – wprowadzamy do oferty 4 zestawy okolicznościowe, które idealnie wpasują się na takie okazje jak dzień dziecka, mikołajki, święta czy wszelkiego rodzaju eventy. Nasze zestawy upominkowe dla dzieci to połączenie ekologii, dobrej zabawy i całej masy kreatywności.

Oprócz trzech zestawów technicznych, nie zapomnieliśmy również o klasycznej pozycji ze słodyczami – w której jednak te klasyczne słodycze zastąpiliśmy zdrowymi ale również pysznymi zamiennikami.

Ekologia, nauka i zabawa

Z uwagi na to, że najwięcej zapytań mieliśmy o zestawy kreatywne – wraz z utytułowaną, polską firmą Astra – stworzyliśmy zestawy do złożenia i pomalowania.

Pierwsza propozycja to wielkie puzzle w rozmiarze B1, które po złożeniu tworzą kolorowankę, którą dziecko może pomalować i ozdobić używając do tego materiałów dołączonych do pudełka. Co więcej zależało nam, by również kolorowanką niosła za sobą wartościową treść. Do wyboru mamy w chwili obecnej dwie propozycje – jedna to tolerancja czyli piękna kolorowanka w której dziecko zaznajamia się z różnymi kolorami skóry innych dzieci.

Do zestawu dołączamy również mini broszurę w której dziecko może przeczytać o tych różnicach. Druga propozycja to ekologia – dziecko musi dopasować kolor kontenera na śmieci do wyrzucanej rzeczy. Oczywiście w przypadku większych zamówień istnieje możliwość stworzenia własnej ilustracji – chociażby dotyczącej danej firmy.

To co bowiem wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji – to niesamowite możliwości personalizacji zakupionych produktów.

Mali konstruktorzy

Kolejne z propozycji to modele do złożenia, które podobnie jak kolorowankę można później pomalować oraz ozdobić. Do wyboru są dwie opcje. Pierwsza będzie idealna dla małych fanów motoryzacji. W zestawie jest bowiem samolot oraz samochód. Druga opcja to małe zoo, w którym złożyć możemy kilka uroczych zwierzątek.

Wszystkie propozycje wykonane są z tektury, są więc w pełni ekologiczne. Co więcej również box w który opakowany jest zestaw to również kraftowe pudełko. Na pudełko zakładana jest opaska z możliwością umieszczenia logotypu Zamawiającego.

Zdrowe, a słodkie

Tak jak pisaliśmy na początku, nie moglibyśmy nie wrzucić do oferty również czegoś słodkiego. Zależało nam jednak by nie były to komercyjne produkty pełne cukru i ulepszaczy. W zestawie znaleźć można świetny kubek z możliwością indywidualnego nadruku oraz bardzo modną teraz czekoladową bombę z piankami marshmallow w środku, która wybucha po wrzuceniu jej do gorącego mleka. Wszystko dopełnią naturalne, owsiane ciasteczka w eleganckiej tubie oraz cukierki słodzone stewią.

Personalizacja to nasza specjalność

Oczywiście jak zwykle – jesteśmy w pełni przygotowani na to, by dopasować się idealnie do potrzeb każdego z Klientów. Tym samym więc możemy dowolnie modyfikować każdy z zestawów dla dzieci Pracowników jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Nasze propozycje to idealne połączenie super zawartości z rozsądną ceną. Jeśli więc np. dany Klient będzie dysponował większym budżetem na jeden box bez problemu możemy wzbogacić dany box o dodatkowe elementy.

Dzień Dziecka lada chwila

Nasze zestawy to idealna propozycja na zbliżający się dzień dziecka. Biorąc pod uwagę, że przed nami święta oraz majówka z zamówieniami trzeba się już bardzo śpieszyć. Każdy z naszych produktów wykonywany jest ręcznie tym samym potrzebujemy czasu by zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług.

Naszą ofertę zestawów dla dzieci znajdziecie w dziale oferta, a zapytania można składać telefonicznie lub na adres mailowy: kontakt@giftboxfactory.pl

Oczywiście wszystkie powyższe zestawy możemy również spersonalizować pod kątem wewnętrznych eventów Zamawiającego lub wszelkich innych okazji. Na Święta planujemy oczywiście analogiczne Boxy z ilustracjami i modelami tematycznymi.

Jesteśmy przekonani, że nasze zestawy upominkowe dla dzieci to najlepsza forma prezentu jaką byliśmy w stanie zaoferować. Cieszymy się, że mogliśmy wreszcie uzupełnić naszą ofertę o taki produkt i nie możemy się już doczekać pierwszych realizacji.

Zapraszamy!

Recommended Posts