Skip to content

HOME
BOX

Created by
Gift Box Factory
Wyjątkowa propozycja
z produktami, które przydadzą się
w każdym domu!
SPRAWDŹ CO MOŻEMY
W NIM UMIEŚCIĆ!
- Palo Santo
- Kawa oraz Herbata
- Słodycze
- Miody i przetwory
- Kula do kąpieli
- Świeca w szkle
- Przyprawy
- Wino
- Personalizowana karta z życzeniami

ODDAJ SIĘ CHWILI
ZAPOMNIENIA

Ten box to doskonała propozycja dla każdego kto ceni sobie chwile pełne ciszy i relaksu. Idealna opcja na zwieńczenie ciężkiego czy stresującego dnia. Zawiera produkty pełne symboli, które pozwolą wypełnić wnętrze oraz ciało pozytywną energią. Dbałość o detale i wysoka jakość produktów sprostają wymaganiom każdego – nawet najbardziej wymagającego Odbiorcy.
palo

PALO SANTO

Usuwa negatywną energię, neutralizuje napięcia w ciele, uspokaja i harmonizuje. Jego zapach wpływa kojąco na zmysły, wykazując zbawienne działanie w przypadku stresu.

CO MOŻEMY WŁOŻYĆ DO TWOJEGO BOXA?

KULE zapachowe

KULE DO KĄPIELI

Musujące kule do kąpieli, która zapewnią Ci ukojenie lub pobudzą po wyczerpującym dniu.

ŚWIECE W SZKLE

Ręcznie wykonane, zapachowe świece w szkle to absolutny hit jeśli chodzi o element naszych boxów. Wykonujemy je z najwyższej jakości wosku sojowego, a zapach wybiera Sam Klient. Dodatkowo samą świecę możemy w pełni spersonalizować naklejką z logotypem lub wybranym projektem graficznym. Do wyboru mamy również różne rodzaje szklanych pojemników co pozwala sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów.
swieca

BIAŁĄ SZAŁWIĘ

To najczęściej stosowane i najbardziej wszechstronne kadzidło oczyszczające. Używana przede wszystkim do oczyszczania przestrzeni i przywracania równowagi.
ROSLINA

MINI ROŚLINĘ

Sukulent w doniczce to przede wszystkim fenomenalny akcent kolorystyczny, który niesamowicie zdobi każdy zestaw.

kawę oraz herbatę

Dzięki współpracy z najlepszą palarnią kawy oraz importerem herbaty jesteśmy w stanie zaproponować najlepszej jakości produkty zapakowane w niezwykle eleganckie puszki z personalizowana etykietą.
KWARC do boxów

KAMIENIE RELAKSACYJNE

Kamienie potrafią nie tylko wzmocnić, rozwinąć talenty, rozszerzyć sferę duchową, ale przede wszystkim wyregulować właśnie nasze ośrodki energetyczne w ciele. Medytując wyobrażamy sobie, że nasza aura i energia przenikają się z energią naszego kamienia.
Pamiętaj, że powyższe produkty to tylko jedna z wielu propozycji, którymi jesteśmy w stanie wzbogacić Twój zestaw.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, by jak najbardziej dopasować ofertę do jego potrzeb.
Po wstępnej rozmowie wysyłamy trzy propozycje zestawów z których Klient może wybrać ten, który podoba mu się najbardziej. Realizujemy zlecenia od 100 boxów w górę.

PERSONALIZACJA ZGODNA
Z TWOIMI OCZEKIWANIAMI

Wszystkie nasze boxy są w pełni spersonalizowane. Tym samym możesz wybrać graficzną opaskę z logotypem Twojej firmy lub elegancką zawieszkę z indywidualnym nadrukiem. Możemy również spersonalizować pojedyncze produkty, które znajdą się w Twoim boxie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA TWOJEJ FIRMY!