Skip to content

IDEALNE PUDEŁKA NA TWOJE PRODUKTY
LUB ZESTAWY UPOMINKOWE!

Daco_673029

Na rynku polskim działamy już od pięciu lat, nieustannie dodając do oferty nowe produkty. Sami zaczynaliśmy od realizacji zestawów upominkowych dlatego możecie zaufać nam, że formaty pudełek, jakość tektury oraz opasek – opanowaliśmy do perfekcji. 

Każda z naszych opasek jest w standardzie zalaminowana dzięki czemu nie strzępi się na brzegach i nie rwie, a tym samym jest znacznie bardziej trwała i estetyczna. Ale zacznijmy od tego dlaczego pudełka z opaską są najlepszym rozwiązaniem? Otóż oprócz walorów estetycznych opaska sprawia, że nie ma niebezpieczeństwa, że nasze pudełko otworzy się np. w transporcie.

Naszej firmie zaufały już wiodące marki na polskim rynku, a najlepsza ocena naszej pracy to powracający rok po roku Stali Klienci.

Wychodzimy z założenia, że nie ma dwóch takich samych produktów, dlatego dokładamy starań, by każdemu Klientowi zaproponować w pełni spersonalizowaną propozycję, która spełni wszystkie jego oczekiwania.

Potrzebujesz większej ilości pudełek? Napisz do naszego Działu Handlowego na adres kontakt@giftboxfactory.pl, a przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru? Bez problemu wykonamy dla Ciebie Twój indywidualny wykrojnik pod pudełko we wskazanym przez Ciebie formacie.

Pamiętaj: jesteśmy tu dla CIEBIE! 

ZAUFALI NAM
ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA TWOJEJ FIRMY!