HOME
BOX
Created by
Gift Box Factory
Wyjątkowa propozycja
z produktami, które przydadzą się
w każdym domu!
SPRAWDŹ CO MOŻEMY
W NIM UMIEŚCIĆ!
- Palo Santo
- Kawa oraz Herbata
- Słodycze
- Miody i przetwory
- Kula do kąpieli
- Świeca w szkle
- Przyprawy
- Wino
- Personalizowana karta z życzeniami

SZUKASZ BAKALII
W PERSONALIZOWANYM OPAKOWANIU?
DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Daco_673029

Kiedy nie wiadomo co dać na prezent lub budżet nie jest oszałamiający zawsze warto postawić na klasyczne słodycze. Ale skoro dajemy je w prezencie nie wypada dawać ich bez odpowiedniego opakowania.

Rynek jest pełen przeróżnych bakalii…problem w tym, że większość z nich jest uniwersalna i w zasadzie niczym nie wyróżnia się ani nie identyfikuje Klienta, który je wybierze. Dlatego warto postawić na bakalie z logo.

Naszą firmę wyróżnia personalizacja! To oznacza, że bakalie, które u nas zamówicie będą wykonane tylko dla Was i wg wspólnie uzgodnionego projektu. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia…i nakład – bo minimalne zamówienia jakie wykonujemy to 100szt.

Bakalie są zapakowane w elegancki słoiczek z czarną, złotą lub srebrną nakrętkę, która nie tylko chroni je przed pokruszeniem ale przede wszystkim niesamowicie podnosi ich walory wizualne. Do dyspozycji mamy również bogatą ofertę samych bakalii: od od orzechów w karmelu po produkty w czekoladzie czy rozmaitych posypkach. Sam słoiczek personalizujemy za pomocą zawieszki z logo lub naklejki dopasowanej do frontu lub wieczka słoiczka.

Zapytaj o ofertę już dziś!

Personalizowane bakalie to idealny pomysł na prezent dla Klientów, którzy szukają czegoś smacznego i jednocześnie zdrowego. Oryginalnie zapakowane bakalie to idealny dodatek do upominków czy ciekawa alternatywa dla kreatywnych gadżetów reklamowych. Szeroka oferta rodzajów naszych bakalii pozwala na idealne dopasowanie ich do identyfikacji wizualnej określonej firmy czy wydarzenia. 

Jeśli chodzi o bakalie z logo to personalizowane jest całe opakowanie. Nasze pudełka cechuje wyjątkowa elegancja – ma ono formę kostki z ciekawym, kreatywnym zamknięciem. Same opakowania można wykonać w dwóch wariantach cenowych: Te bardziej podstawowe w wersji full color i laminowaniem mat lub błysk oraz wersje Premium z możliwością wykonania różnego rodzaju uszlachetnień takich złocenie, srebrzenie czy folie aksamitne. Klient może wybrać również wielkość opakowania. W swojej ofercie mamy zarówno bakalie 100, jak i 200 gram.

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów bakalii. Wszystkie – charakteryzuje najlepsza jakość i smak. Klient może wybrać spośród orzechów i bakalii w czekoladzie czy też oryginalnych wersji orzechów w pudrze z malin czy herbaty Matcha. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

W przypadku bakalii reklamowych proces projektowania wygląda identycznie jak w przypadku innych produktów. Tym samym Klient może wykonać go po swojej stronie, jak również zlecić naszemu działowi Kreatywnemu. Dla zamówień poniżej 500 sztuk koszt takiego projektu wynosi 150zł netto, dla wyższych nakładów jest zawsze gratis.

Wyjątkiem będzie tu sytuacja, w której Klient zamawia niewielkie nakłady – jednak zależy mu by na pudełko nanieść wyłącznie swoje logo. Wtedy niezależnie od ilości projekt jest wykonywany bezpłatnie. Każdorazowo pamiętać jednak trzeba, że do wykonania nadruku niezbędne będzie przesłanie logotypu w wektorach.

Co do zasady nie ma tu niestety jasnej odpowiedzi, bo bardzo dużo zależy od danego okresu roku, nakładu jak i samego Klienta. Ale zacznijmy od początku. Przede wszystkim niezwykle istotny jest tu kalendarz. Standardowy czas jaki podajemy Klientom, jeśli chodzi o personalizowane bakalie to dwa tygodnie. Często zdarza się tak, że są one gotowe znacznie wcześniej – szczególnie w przypadku mniejszych nakładów. W naszej branży zdarzają się jednak też tzw. Gorące okresy, a w szczególności ten przedświąteczny w których należy liczyć się z tym, że sama realizacja zamówienia może się przedłużyć. Podkreślamy jednak, że każdorazowo termin realizacji jest przez nas gwarantowany w momencie składania zamówienia na bakalie z logo firmy. 

No dobrze – ale co jeśli Klient potrzebuje coś na wczoraj? Oczywiście i tacy Zamawiający się zdarzają. Jeśli potrzebujesz swoje bakalie reklamowe znacznie szybciej to po prostu napisz nam o tym. Często zdarza nam się, że jesteśmy w stanie poprzestawiać troszkę kalendarz, by uratować taką sytuację. I co ważne – nie doliczamy nic za usługę Expres.

Procedura jest wyjątkowo prosta. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym za pomocą wygodnego formularza lub adresu e-mail: kontakt@giftboxfactory.pl

W odpowiedzi zwrotnej odeślemy Wam szczegółowy cennik na bakalie z nadrukiem. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania pamiętajcie, że nasz dział handlowy pozostaje w pełni do Waszej dyspozycji. 

Po zaakceptowaniu wyceny czas na podpisanie zamówienie oraz opłacenie faktury proforma. Potem pozostaje już czas na same przyjemności, czyli realizację!

To jak – stworzymy wspólnie czas pięknego?

PRZYKŁADY BAKALII
W PERSONALIZOWANYM OPAKOWANIU

BAKELIE Z NADRUKIEM - OFERTA

BAKALIE 100G
W OPAKOWANIU

już od 9,12zł netto za sztukę

BAKALIE 200G
W OPAKOWANIU

już od 16,24zł netto za sztukę

ZAUFALI NAM

CO WYRÓŻNIA NASZE BAKALIE Z LOGO?

—Pngtree—cartoon delicious pine nuts_4745817
PERSONALIZOWANE KARTONIKI

Jako jedna z nielicznych firm na rynku personalizujemy elegancki kartonik a nie tylko folijkę.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Mamy bogatą ofertę jeśli chodzi o rodzaje bakalii – od klasycznych po wersje Premium z dodatkami.

KREATYWNOŚĆ
Posiadamy własną agencję, więc kreatywność to nasze drugie imię.
ROZSĄDEK
Mamy bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości.
ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA TWOJEJ FIRMY!
PAMIĘTAJ, ŻE MINIMUM LOGISTYCZNE TO 100SZT.