Skip to content
HOME
BOX
Created by
Gift Box Factory
Wyjątkowa propozycja
z produktami, które przydadzą się
w każdym domu!
SPRAWDŹ CO MOŻEMY
W NIM UMIEŚCIĆ!
- Palo Santo
- Kawa oraz Herbata
- Słodycze
- Miody i przetwory
- Kula do kąpieli
- Świeca w szkle
- Przyprawy
- Wino
- Personalizowana karta z życzeniami

SZUKASZ CZEKOLADY
W PERSONALIZOWANYM OPAKOWANIU?
DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Daco_673029

W świecie przesyconym przeróżnego rodzaju gadżetami reklamowymi Klienci coraz częściej poszukują alternatywnych pomysłów na drobne upominki dla swoich Pracowników czy Kontrahentów. Jedną z najważniejszych cech jakie zaznaczają jako istotne jest uniwersalność takiego prezentu – z tej też przyczyny coraz większą popularnością cieszą nasze czekolady z logo. Wysoka jakość i personalizowane, eleganckie opakowanie to dwa główne czynniki, które sprawiają, że nasza czekolada z logo firmy to jeden z najczęściej wybieranych produktów z oferty Gift Box Factory.

Zadajmy sobie pytanie, dlaczego to właśnie czekolady z nadrukiem są najczęściej zamawiane przez naszych Klientów? Z całą pewnością jednym z ważniejszych aspektów będzie tu stosunek jakości do ceny. Czekolada reklamowa to bardzo niedrogi produkt, który jednocześnie – dzięki spersonalizowanym opakowaniom – jest niezwykle ponadczasowy. Ponadto produkt ten ma dość długi okres przydatności, co sprawia, że Klienci zamawiają ją często nawet w dużych ilościach. Nie można też nie zgodzić się w tym, że jest to produkt bardzo uniwersalny. Z całą pewnością gdybyśmy spojrzeli w różnego rodzaju ankiety to właśnie czekolady reklamowe byłyby jednym z najchętniej wybieranych przez respondentów pozycji z naszej słodkiej oferty.

W zasadzie każdy z naszych Klientów zadaje nam pytanie: jak dokładnie wyglądają nasze personalizowane czekolady i jakie ich elementy podlegają temu procesowi? A więc ten proceder jest niezwykle prosty. Nasza czekolada z nadrukiem posiada wysokiej jakości kartonik wykonany w pełni według indywidualnego projektu graficznego Klienta. Nie personalizujemy z kolei samej czekolady – na niej, nie ma możliwości żadnego zadruku. 

To czym musimy się pochwalić to właśnie nasze opakowania. Dzięki wieloletniej współpracy z jedną z najlepszych drukarni w Polsce możemy poszczycić się wyjątkową jakością zarówno samego papieru, jak i nadruku. Co więcej Klienci mają do wyboru zarówno klasyczne wydruki full color, jak i kartony z wszelkim uszlachetnieniem takim jak złocenie, srebrzenie czy wszelkiego rodzaju folie – z których z całą pewnością najczęściej wybieraną jest aksamitna folia soft touch. To wszystko sprawia, że nasza czekolada z własnym nadrukiem z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających Klientów.

Gdy zaczynaliśmy naszą przygodę ze słodyczami reklamowymi w ofercie posiadaliśmy wyłącznie personalizowane czekolady w dwóch klasycznych wariantach, czyli deserowej oraz mlecznej. Z uwagi na ogromną ilość zapytań w tym roku do oferty dołączyliśmy również czekolady z logo w wersji Premium takie jak: czekoladę deserową 70% z solą morską czy białą czekoladę Premium z pistacjami. Dla koneserów znajdzie się również personalizowana czekolada z miodem i kawą czy skórką pomarańczy. W najbliższym czasie do naszej oferty dołączą również wyjątkowe czekolady z liofilizowanymi owocami w personalizowanym kartoniku z okienkiem.

Jak wygląda sam proces projektowania opakowania?

Proces wygląda tak jak życzy sobie tego Klient – tym samym może on wykonać go samodzielnie lub zlecić naszemu działowi kreatywnemu. W przypadku gdy Klient zamówi nasze czekolady z nadrukiem i decyduje się osobiście zająć projektem – nasz Dział Handlowy wysyła mu specjalną siatkę, na którą musi on nanieść swoją grafikę. W przypadku zlecenia tego nam cały proces jest już po naszej stronie. W przypadku zamówień na personalizowane czekolady dla ilości poniżej 500 szt koszt projektu wynosi 150 zł netto. W przypadku większych zamówień jest on każdorazowo darmowy.

Co do zasady nie ma tu niestety jasnej odpowiedzi, bo bardzo dużo zależy od danego okresu roku, nakładu jak i samego Klienta. Ale zacznijmy od początku. Przede wszystkim niezwykle istotny jest tu kalendarz. Standardowy czas jaki podajemy Klientom, jeśli chodzi o czekolady z logo to dwa tygodnie. Często zdarza się tak, że są one gotowe znacznie wcześniej – szczególnie w przypadku mniejszych nakładów. W naszej branży zdarzają się jednak też tzw. Gorące okresy, a w szczególności ten przedświąteczny w których należy liczyć się z tym, że sama realizacja zamówienia może się przedłużyć. Podkreślamy jednak, że każdorazowo termin realizacji jest przez nas gwarantowany w momencie składania zamówienia na czekolady z logo firmy. Terminowość jest dla nas jednym z najwyższych priorytetów, dlatego dokładamy absolutnie najwyższych starań, by realizować zamówienia zgodnie z obiecanym uprzednio terminem. 
No dobrze – ale co jeśli Klient potrzebuje coś na wczoraj? Oczywiście i tacy Zamawiający się zdarzają. Jeśli potrzebujesz swoje personalizowane czekolady znacznie szybciej to po prostu napisz nam o tym. Często zdarza nam się, że jesteśmy w stanie poprzestawiać troszkę kalendarz, by uratować taką sytuację. I co ważne – nie doliczamy nic za usługę Express.

Jaki jest termin przydatności na czekolady reklamowe?

Jak wspominaliśmy wcześniej czekolady to na szczęście produkt niezwykle długoterminowy. Nasze czekolady nie mają terminów przydatności krótszych niż jeden rok, a często nawet dłużej. To zresztą jeden z powodów, dla których nasze czekolady z logo cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem.

Tu sprawa jest bajecznie prosta. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym za pomocą wygodnego formularza lub adresu e-mail: kontakt@giftboxfactory.pl

W odpowiedzi zwrotnej odeślemy Wam szczegółowy cennik na czekolady reklamowe.

Będą tam dostępne zarówno różne wersje czekolad: zarówno te klasyczne jak i Premium, jak również różnego rodzaju opakowania. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania pamiętajcie, że nasz dział handlowy pozostaje w pełni do Waszej dyspozycji. 

Po zaakceptowaniu wyceny czas na podpisanie zamówienie oraz opłacenie faktury proforma. Potem pozostaje już czas na same przyjemności, czyli realizację!

To jak – stworzymy wspólnie coś pięknego?PRZYKŁADY CZEKOLADY W PERSONALIZOWANYM OPAKOWANIU

CZEKOLADY Z NADRUKIEM - OFERTA

LINIA CLASSIC

już od 4,90zł netto za sztukę

LINIA PREMIUM

już od 8,30zł netto za sztukę

ZAUFALI NAM

CO WYRÓŻNIA NASZE CZEKOLADY?

vecteezy_doodling-freehand-outline-sketch-drawing-of-a-chocolate-bar_12027955_97

PERSONALIZOWANE KARTONIKI

Jako jedna z nielicznych firm na rynku personalizujemy elegancki kartonik a nie tylko folijkę. 

RÓŻNORODNOŚĆ

Mamy bogatą ofertę jeśli chodzi o smaki czekolad – od klasycznych po czekolady Premium z dodatkami.

KREATYWNOŚĆ

Posiadamy własną agencję, więc kreatywność to nasze drugie imię.

ROZSĄDEK

Mamy bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości.

ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA TWOJEJ FIRMY!

PAMIĘTAJ, ŻE MINIMUM LOGISTYCZNE TO 100SZT.