Skip to content
HOME
BOX
Created by
Gift Box Factory
Wyjątkowa propozycja
z produktami, które przydadzą się
w każdym domu!
SPRAWDŹ CO MOŻEMY
W NIM UMIEŚCIĆ!
- Palo Santo
- Kawa oraz Herbata
- Słodycze
- Miody i przetwory
- Kula do kąpieli
- Świeca w szkle
- Przyprawy
- Wino
- Personalizowana karta z życzeniami

SZUKASZ MAKARONIKÓW
W PERSONALIZOWANYM OPAKOWANIU?
DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Daco_673029

Kiedy nie wiadomo co dać na prezent lub budżet nie jest oszałamiający zawsze warto postawić na klasyczne akcesoria do domu. Ale skoro dajemy je w prezencie nie wypada dawać ich bez odpowiedniego opakowania.

Rynek jest pełen przeróżnych makaroników…problem w tym, że większość z nich jest uniwersalna i w zasadzie niczym nie wyróżnia się ani nie identyfikuje Klienta, który je wybierze. Dlatego warto postawić na makaroniki z logo.

Naszą firmę wyróżnia personalizacja! To oznacza, że makaroniki z nadrukiem, które u nas zamówicie będą wykonane tylko dla Was i wg wspólnie uzgodnionego projektu. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia…i nakład – bo minimalne zamówienia jakie wykonujemy to 100szt.

Makaroniki wykonujemy wyłącznie z najlepszej jakości naturalnych składników, wg tradycyjnych receptur.

Personalizujemy je za pomocą w pełni personalizowanego kartonika. wykonanego wg indywidualnego projektu graficznego.

Zapytaj o ofertę już dziś!

Personalizowane makaroniki to idealny pomysł na prezent dla Klientów, którzy szukają czegoś z półki Premium. Oryginalny francuski przysmak to idealne dopełnienie ekskluzywnych upominków czy ciekawa alternatywa dla kreatywnych gadżetów reklamowych. Produkowane w ogromnej ilości kolorów – pozwalają na idealne dopasowanie ich do identyfikacji wizualnej określonej firmy czy wydarzenia. 

Szczególnie często są wybierane jako upominek dla Kobiet oraz dodatek do prosecco.
Jeśli chodzi o makaroniki z logo to personalizowane jest całe opakowanie, natomiast nie wykonujemy zadruku na samych słodyczach. Nasze opakowania cechuje wyjątkowa elegancja, składają się z dwóch elementów – wewnętrznej komory, w której umieszczamy makaroniki oraz nasuwanej opaski. Same opakowania można wykonać w dwóch wariantach cenowych: Te bardziej podstawowe w wersji full color i laminowaniem mat lub błysk oraz wersje Premium z możliwością wykonania różnego rodzaju uszlachetnień takich złocenie, srebrzenie czy folie aksamitne.

W naszej ofercie posiadamy makaroniki w dwóch wariantach – opakowania trzy oraz sześć sztuk. Klient ma możliwość wybrania koloru samych makaroników, tym samym jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ponieważ jakość była, jest i będzie naszym najwyższym priorytetem wszystkie nasze makaroniki są produkowane w wyspecjalizowanej cukierni, w oparciu o wyłącznie naturalne składniki.

W przypadku makaroników reklamowych proces projektowania wygląda identycznie jak w przypadku innych produktów. Tym samym Klient może wykonać go po swojej stronie, jak również zlecić naszemu działowi Kreatywnemu. Dla zamówień poniżej 500 sztuk koszt takiego projektu wynosi 150zł netto, dla wyższych nakładów jest zawsze gratis.

Wyjątkiem będzie tu sytuacja, w której Klient zamawia niewielkie nakłady – jednak zależy mu by na pudełko nanieść wyłącznie swoje logo. Wtedy niezależnie od ilości projekt jest wykonywany bezpłatnie. Każdorazowo pamiętać jednak trzeba, że do wykonania nadruku niezbędne będzie przesłanie logotypu w wektorach.

Co do zasady nie ma tu niestety jasnej odpowiedzi, bo bardzo dużo zależy od danego okresu roku, nakładu jak i samego Klienta. Ale zacznijmy od początku. Przede wszystkim niezwykle istotny jest tu kalendarz. Standardowy czas jaki podajemy Klientom, jeśli chodzi o personalizowane makaroniki to dwa tygodnie. Często zdarza się tak, że są one gotowe znacznie wcześniej – szczególnie w przypadku mniejszych nakładów. W naszej branży zdarzają się jednak też tzw. Gorące okresy, a w szczególności ten przedświąteczny w których należy liczyć się z tym, że sama realizacja zamówienia może się przedłużyć. Podkreślamy jednak, że każdorazowo termin realizacji jest przez nas gwarantowany w momencie składania zamówienia na makaroniki z logo firmy. 

No dobrze – ale co jeśli Klient potrzebuje coś na wczoraj? Oczywiście i tacy Zamawiający się zdarzają. Jeśli potrzebujesz swoje makaroniki reklamowe znacznie szybciej to po prostu napisz nam o tym. Często zdarza nam się, że jesteśmy w stanie poprzestawiać troszkę kalendarz, by uratować taką sytuację. I co ważne – nie doliczamy nic za usługę Expres.

Procedura jest wyjątkowo prosta. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym za pomocą wygodnego formularza lub adresu e-mail: kontakt@giftboxfactory.pl

W odpowiedzi zwrotnej odeślemy Wam szczegółowy cennik na makaroniki z nadrukiem. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania pamiętajcie, że nasz dział handlowy pozostaje w pełni do Waszej dyspozycji. 

Po zaakceptowaniu wyceny czas na podpisanie zamówienie oraz opłacenie faktury proforma. Potem pozostaje już czas na same przyjemności, czyli realizację!

To jak – stworzymy wspólnie czas pięknego?

PRZYKŁADY CZEKOLADY W PERSONALIZOWANYM OPAKOWANIU

MAKARONIKI Z NADRUKIEM - OFERTA

MAKARONIKI 3SZT. W OPAKOWANIU

już od 23,90zł netto za sztukę

MAKARONIKI 6SZT. W OPAKOWANIU

już od 39,90zł netto za sztukę

ZAUFALI NAM

CO WYRÓŻNIA NASZE MAKARONIKI Z LOGO?

PERSONALIZOWANE KARTONIKI

Jako jedna z nielicznych firm na rynku personalizujemy elegancki kartonik a nie tylko folijkę. 

RÓŻNORODNOŚĆ

Mamy bogatą ofertę jeśli chodzi o smaki makaroników – zarówno jeśli chodzi o smaki, jak i kolory.

KREATYWNOŚĆ
Posiadamy własną agencję, więc kreatywność to nasze drugie imię.
ROZSĄDEK
Mamy bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości.
ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA TWOJEJ FIRMY!
PAMIĘTAJ, ŻE MINIMUM LOGISTYCZNE TO 100SZT.